Xtrasize opinie

 twoj penis info

Xtrasize jest produktem naturalnie powiększającym penisa. Wielkość członka obejmuje rozmiar penisa w czasie, gdy członek męski jest w stanie pełnego wzwodu czy też erekcji. To, jak duży jest penis w stanie odpoczynku nie ma za dużego znaczenia w określaniu, o ile centymetrów członek rozbuduje się w czasie erekcji ani jak długo będzie w stanie utrzymywać się w stanie wzwodu.
Rozmiary członków a xtrasize
Typowy rozmiar penisa zależy w szczególności od wieku mężczyzny oraz od rasy. Statystycznie największymii członkami mogą się pochwalić ludność kontynentu afrykańskiego, niewiele mniejsze są penisy Europejczyków, a za najmniejsze traktuje się członki mieszkańców lądu azjatyckiego, którym najbardziej przydałby się produkt taki jak xtrasize.

Naturalnie statystyki charakteryzują zaledwie pewną regułę charakterystyczną dla konkretnej rasy czy nacji, a całkowity rozmiar charakteryzuje się za asystą charakterystycznych wymiarów. Rozmiary członka zmieniają się również wraz z wiekiem mężczyzny.

Do okresu dojrzewania męskie penis rośnie powoli, po czym gwałtownie powiększa swoje wymiary, aż w końcu dynamika wzrostu klarownie spada. Panowie rozczarowani rozmiarami swojego penisa mogą próbować go powiększyć za pomocą środków farmakologicznych, takich jak xtrasize. Przez cały czas trwania kilkutygodniowej kuracji należy każdego dnia pieczołowicie smarować powierzchnię członka, co spowoduje lepsze ukrwienie.

Komentarze

kazikMarch 6th, 2014 at 6:31 pm

Od dwóch miesięcy zażywam tabletki i nic! Ani dłuższy, ani grubszy, ani ochota na seks nie jest większa, nic nie działa ! Szkoda czasu i pieniędzy!

Napisz komentarz

Twój komentarz