Maxatin

 jak zażyć maxatin

Według producenta Maxatin jest w 100% naturalnym i bezpiecznym suplementem diety przeznaczonym dla mężczyzn, którego celem jest poprawienie zdolności seksualnych i jakości życia intymnego. Z tego też powodu Maxatin przynosi korzyści zarówno mężczyznom jak i kobietom. Producent zapewnia, że środek ten nie ma żadnych efektów ubocznych, ponieważ jest w 100% naturalny (preparat zawiera między innymi L-argininę, L-karnitynę, ekstrakt buzdyganka naziemnego, borówki, pestki dyni, etc.). Jest dostępny bez recepty bezpośrednio od producenta. Pierwsze widoczne rezultaty są do zaobserwowania po kilku dniach. Zależy to od organizmu oraz przede wszystkim od jego metabolizmu. W wielu przypadkach pierwsze widoczne rezultaty pojawiają się po kilku tygodniach przyjmowania preparatu.

Jak działa Maxatin?

Preparat wpływa na siłę oraz długość erekcji oraz na ilość produkowanego nasienia. Producent twierdzi, że preparat może zwiększyć ilość produkowanego nasienia pięciokrotnie, co z kolei powoduje wzrost popędu seksualnego oraz zadowolenia z seksu.

Maxatin – dawkowanie

Preparat zażywa się dwa razy dziennie po jednej tabletce po posiłku z dużą ilością wody. Według producenta nie ma przeciwwskazań spożywania alkoholu w czasie kuracji, ponieważ nie wykryto zależności pomiędzy preparatem a alkoholem, dlatego też spożywanie alkoholu w czasie przyjmowania Maxatinu nie jest zabronione.

Maxatin – skutki uboczne

Producent podaje, że stosowanie Maxatinu nie wywołuje skutków ubocznych, ponieważ jest to naturalny środek wzmacniający potencję.